Україна повинна вийти з "Мінська" - екс-радник Путіна назвав причину

мінські перемовини є помилкою з боку України, вважає Ілларіонов

Україна повинна вийти з "Мінська" - екс-радник Путіна назвав причину

Російський політик, екс-радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив про необхідність України вийти з мінських перемовин щодо Донбасу.

«Мені здається, самі по собі мінські перемовини є помилкою з боку України. Те, що сталося за 6 років цих перемовин, показує, що це помилка, це більше ніж злочин, як говорив Талейран. Це помилка - вести подібні перемовини. Україна не має ніяких національних інтересів для проведення таких перемовин», - зазначив Ілларіонов.

Читайте також: Росія впала в істерику - учасник ТКГ про нові переговори щодо Донбасу

Популярні відео

За його словами, правильним кроком з боку України було б припинення мінських перемовин.

«Вони не потрібні, вони не відповідають національним інтересам, вони не вирішують жодне питання, вони погіршують становище сьогоднішньої України по відношенню до агресора. З'являються «формули Штайнмайера», ідеї про координаційні ради, ідеї про прямі переговори з терористами і сепаратистами тощо. Ці ідеї, які тиснуть на внутрішньополітичну ситуацію в Україні, є неминучим результатом проведення так званих мінських перемовин», - заявив екс-радник Путіна.

Читайте також: Крім тих, у кого руки в крові - Фокін пояснив, кого треба амністувати

Раніше колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в українській делегації в ТКГ відбувається "дипломатичний хаос".