Повна втрата смаку й запаху: "слуга народу" розповів, як вся його сім'я перехворіла на COVID

Роман Грищук дав важливу пораду всім, хто перехворів

Повна втрата смаку й запаху: "слуга народу" розповів, як вся його сім'я перехворіла на COVID

Нардеп з фракції "Слуга народу" Роман Грищук  розповів в ефірі каналу "Україна 24", як він та вся його родина перехворіли на коронавірусну хворобу.

"Пройшло доволі просто, кілька днів трималася температура 37-38 градусів. З цікавого – повна втрата смаку й запаху. У мене було, у дружини такого не було. Це цікаві відчуття. Байдужість до їжі. Зараз уже все повернулося.

У мене дитині 9 місяців, але ми малому тест не робили, тест би нам нічого не показав. Ми б дитину все одно нічим би не лікували. Дружина так само пройшла без ліків, тільки вітаміни пила, це все імунітетом поборола. У малого так само декілька днів трималася температура 37, але це незрозуміло, чи від вірусу чи (від чогось іншого – ред.)", — розповів він.

Читайте також: "Хвороба стала м'якшою": Шмигаль назвав найкращий сценарій карантину в Україні

Популярні відео

Нардеп зазначив, що після хвороби важливо зробити тест на антитіла, а також продовжувати дотримуватися заходів безпеки. 

"Розповідаю всім - друзі, не потрібно нехтувати історією. Розповсюджена річ: я вже перехворів. Ти запитуєш: а ви робили тест на ІФА, у вас є антитіла, чи був у вас ПЦР-тест позитивний, а зараз негативний. Ні, мені здається, що у лютому була якась температура, я перехворів і зараз не боюся… Я маску не знімаю в принципі, коли виходжу на вулицю", — сказав він.

Нагадаємо, на коронавірус захворіла народна депутатка від "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Депутат Сергій Власенко раніше розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що всі, хто останнім часом мав контакти з Тимошенко, обов'язково здадуть тести на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги