Трамп чи Байден: експосол розповів, чия перемога на виборах у США краща для України

"Зараз дуже скоротилася допомога США усьому світу"

Трамп чи Байден: експосол розповів, чия перемога на виборах у США краща для України

Експосол України у США Валерій Чалий в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чому для України велике значення має те, хто стане наступним президентом США.

«Україні важливо, щоб Америка, по-перше, бачила і надалі Україну стратегічним партнером, і яке буде залучення США у світові справи – тут дещо відрізняються позиції Трампа і Байдена. Я думаю, що Байден більш відкритий до відновлення відносин з ЄС, з іншими країнами світу. Політика Трампа була більш сконцентрована всередині США», - заявив Чалий.

Читайте також: Вибори в США: політолог пояснив, чия перемога вигідніша для України

За його словами, результати виборів президента США не позначаться одразу на політиці щодо України.

«Можливо, результати виборів президента (США – ред.) не вплинуть відразу на стосунки (з Україною – ред.), і добре, що ми їх вибудували стратегічно. Але ще будуть вибори до Конгресу. І це можуть бути серйозні  зміни в зовнішній політиці США. Зараз дуже скоротилася допомога США усьому світу, чинна адміністрація говорила, що треба це згортати. Демократи ж мають трохи іншу позицію. Нам вдалося зберегти позицію по Україні», - зазначив експосол.

Популярні відео

Читайте також: "Для Байдена Україна — велика частина життя": журналіст про Донбас і вибори в США

Експерт Українського інституту майбутнього Ілля Куса в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що Дональд Трамп, за його прогнозами, швидше за все, програє вибори. Зараз він відстає від Байдена за рейтингом на 5-8% в деяких штатах, хоча цей розрив скорочується, пояснив Куса.

Нагадаємо, вибори президента США відбудуться 3 листопада 2020 року.

Джерело Україна 24 Теги