Позиція України щодо Білорусі має бути жорсткішою через Росію - екснардеп

Поки ми бачимо позицію української влади як пасивного спостерігача

Позиція України щодо Білорусі має бути жорсткішою через Росію - екснардеп

Ексдепутатка Верховної Ради України Ганна Гопко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявила, що Україна має жорсткіше реагувати на події в Білорусі.

«Поки ми бачимо позицію української влади як пасивного спостерігача. Україна мала бути на передовій захисту інтересів народу Білорусі. І тут мала бути більш жорстка позиція України, зокрема, нам треба було чітко говорити про російське втручання, про дестабілізацію Білорусі руками представників російських спецслужб», - зазначила екснардепка.

Читайте також: У Лукашенка є сценарій, розроблений Кремлем – Москаль про події в Білорусі

Популярні відео

Також, за її словами, в України є Угода про асоціацію, безвіз з ЄС, а Білорусь тільки мріє про це.

«У Білорусі фактично йде битва за розширення європейського простору на противагу спробам Кремля здійснити експансію, аншлюс, окупацію, поширити «русский мир». Томос - також один із прикладів, як зменшити вплив Кремля через церкву, опозиціонерів, яких фінансує Росія. І головне - рухатися в бік ЄС і згодом вступити до НАТО. У ЄС має бути кілька сценаріїв щодо Білорусі», - заявила Гопко.

Читайте також: Не обійшлося без Путіна: названо чотири кроки Лукашенка для збереження влади

Раніше ветеран АТО і волонтер Мирослав Гай в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Росія використовуватиме Білорусь для тиску на Україну, навіть якщо білоруського президента Олександра Лукашенка усунуть від влади.

Джерело Україна 24 Теги