"Кабмін недієздатний": нардеп Гончаренко назвав причини

Олексій Гончаренко розповів, як збирав підписи за відставку уряду

"Кабмін недієздатний": нардеп Гончаренко назвав причини

Кабінет міністрів треба відправляти у відставку, заявив народний депутат, член фракції партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Що стосується уряду — його давно вже пора відправити у відставку, він повністю недієздатний, повністю провалена боротьба з епідемією, провалений карантин, економіка летить у прірву. Всі гроші на боротьбу з вірусом витрачені, а при цьому навіть немає масок для дітей у школах, у лікарів немає обладнання. 500 тисяч робочих місць обіцяли, де вони? Де хоч якийсь нормальний результат?

При цьому є результати у вигляді безглуздого карантину, у вигляді ідіотського рішення про закриття на в'їзд, був безвіз, потім став безвиїздом, а тепер став безв'їздом. Це катастрофа", — сказав він.

Читайте також: В "Слузі народу" анонсували перестановки в Кабміні: названі терміни

Популярні відео

При цьому депутат зазначив, що у партії влади не готові до такого кроку.

"Але поки монобільшість до цього не готова, висловлюючи окремі претензії до економічного блоку, як вони кажуть. Але немає сенсу виділяти окремих міністрів. Ми вже збирали підписи за відставку уряду, по окремих міністрах сенсу не бачу, але "Слуги" підписів не дали, і питання не було винесене до зали", — сказав він.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що уряд працює на повну силу.

Джерело Україна 24 Теги