Буде багато критики — політолог про бюджет на 2021 рік

Петро Олещук розповів, чого чекати від держбюджету на наступний рік

Буде багато критики — політолог про бюджет на 2021 рік

Державний бюджет на 2021 рік буде прийнятий раніше, ніж минулі рази — такий прогноз дав політолог Петро Олещук в ефірі каналу "Україна 24".

"Потенційних витрат дуже багато. Стосовно відповідних можливостей для доходів — вони не безмежні, хоча вже були прийняті деякі рішення, які розширюють базу для наповнення бюджету, це, наприклад, легалізація грального бізнесу. Але все одно ресурси держави обмежені, а потенційні витрати досить широкі та важливі. Це буде непростим завданням для уряду. Однак я більш ніж упевнений, що ми отримаємо бюджет набагато раніше, ніж звикли при попередніх владах, але все-таки "під ялинку" у нас бюджету не буде", — сказав він.

Читайте також: Нова сесія Верховної Ради: в "Слузі народу" назвали головні питання

Популярні відео

При цьому експерт вважає, що на адресу нового бюджету буде багато зауважень.

"Критика буде серйозна стосовно бюджету, і це я вже можу передбачити. Але все одно уряд буде змушений шукати якісь оптимальні на цей момент варіанти", — сказав він.

Нагадаємо, проєкт держбюджету на 2021 рік Кабмін планує подати до Верховної Ради до 15 вересня. Про це заявляв голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Джерело Україна 24 Теги