В "Слузі народу" розповіли, чи має Україна підтримувати відносини з Лукашенком

Лукашенко однозначно загрався, вважає Олександр Качура

В "Слузі народу" розповіли, чи має Україна підтримувати відносини з Лукашенком

Україна має підтримувати відносини з адміністрацією білоруського президента Олександра Лукашенка, оскільки в країні проживає багато українських громадян.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура.

Читайте також: Лукашенко не сприйняв дружній жест України - ексміністр про відкликання посла

Нардеп зазначив, що Росія "почала всю цю історію" в Білорусі, і тепер Кремль "намагатиметься врятувати Лукашенка від того, щоб його владу знесли".

"На мій погляд, Лукашенко однозначно загрався. Необхідно зараз створити платформу, на якій буде послаблена влада Лукашенка… Варіантів багато. Але ми не повинні як влада втрачати комунікацію із наразі діючою владою, тому що там проживає дуже багато українців. І якщо ситуація буде загострюватися, ми повинні зробити все для того, щоб українці були в безпеці і повернулися на територію України", - наголосив Качура.

Популярні відео

Читайте також: В "Слузі народу" розповіли, як Україна скористається протестами у Білорусі

Нагадаємо, що влада Білорусі 29 липня заявила про затримання неподалік від Мінська 33 найманців російської ПВК "Вагнер". Україна попросила про їхню екстрадицію, аргументуючи це тим, що затримані найманці воювали на Донбасі. Попри це, затриманих передали Росії.

Крім того, президент Олександр Лукашенко зробив ряд заяв, в яких натякав на причетність України до організації протестів у Білорусі.

17 серпня посол України в Мінську Ігор Кизим був відкликаний для консультацій.

Джерело Україна 24 Теги