Вперше зробимо самостійно — в " Слузі народу" розповіли про важливі закони

Олена Мошенець розповіла про плани Ради на новий політичний сезон

Вперше зробимо самостійно — в " Слузі народу" розповіли про важливі закони

1 вересня розпочинається нова сесія Верховної Ради. Які питання збирається розглядати парламент восени, розповіла депутатка від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець в ефірі каналу "Україна 24".

"Головні законодавчі ініціативи, які були перенесені з минулої сесії, — це цілий блок економічних питань. Перший закон, який я б виділила і який вимагає розгляду у другому читанні, — це закон про так званих інвестиційних нянь, ініційований і внесений президентом. У першому читанні він був ухвалений улітку, і я знаю, що до нього подано дуже багато правок. Також вимагають ухвалення закони про локалізацію і про індустріальні парки", — сказала вона.

Читайте також: Ущільнимося: в"Слузі народу" розповіли, за рахунок чого підвищать мінімальну зарплату

Також Мошенець зазначила, що вперше чинний парламент самостійно складе бюджет на наступний рік.

"До 15 вересня має бути поданий проєкт бюджету на 2021 рік. Важливий момент, що це буде наш перший самостійний бюджет, а не як минулого року, коли у нас були напрацювання від попередньої влади, оскільки бюджетний процес починається з початку року. Це буде наш перший бюджет, і сподіваюся, ми приділимо йому багато уваги й ухвалимо його швидко і безпроблемно", — сказала вона.

Читайте також: У Раді взялися за скандального нардепа, що напав на журналістку: подробиці

Популярні відео

Ще один важливий закон, який розгляне Рада, — це закон про референдум.

"Особливої уваги вимагає закон про народовладдя, ухвалений у першому читанні. Дуже багато суперечок щодо цього закону, і думаю, що ми його нарешті ухвалимо, і українці зможуть ініціювати певні питання на референдумі та, що теж важливо, відкликати депутата в залежності від того, чи задоволені вони його роботою", — розповіла депутатка.

Читайте також: У "Слузі народу" кілька хворих на коронавірус: депутатка розповіла деталі

Також Мошенець повідомила, що попри спалах коронавірусу в Раді, змін в регламенті не передбачено.

"За останньою інформацією, захворів голова комітету транспорту та інфраструктури Юрій Кисіль, ще кілька людей хворіють з нашої політичної сили. Але змін в регламенті поки не передбачено. Разумков сказав, що працюватимемо в тому ж режимі, який був. Єдине, що ми ініціювали зміну регламенту, щоб робочий день був до 15:00 без двогодинної перерви", — розповіла вона.

Раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко потрапила до лікарні з коронавірусом.

Джерело Україна 24 Теги