Це логічно — журналістка пояснила гучну заяву Саакашвілі

Олеся Бацман розповіла, чи дійсно Михайло Саакашвілі повернеться до Грузії

Це логічно — журналістка пояснила гучну заяву Саакашвілі

Михайло Саакашвілі оголосив про повернення до Грузії. Цю заяву прокоментувала журналістка, головна редакторка видання "Гордон" Олеся Бацман в ефірі каналу "Україна 24".

"Нічого дивного в новинах, пов'язаних з Михайлом Саакашвілі, не бачу. За моєю інформацією, мова на сьогодні не йде про фізичне повернення Михайла Ніколозовича в Грузію зі зрозумілих причин. Але дійсно, політична сила Михайла Саакашвілі показує дуже гарні результати, у неї є високі шанси на виборах, які відбудуться восени. Логічно, що він зараз приділятиме свій час і ідеї своїй рідній країні", — сказала вона.

Читайте також: Сім'я Лукашенка подумує перебратися за кордон: головна редакторка "Гордона" назвала країну

Бацман розповіла, хто представлятиме Саакашвілі на батьківщині.

"Форпост боротьби зараз під прапорами Саакашвілі очолює Вано Мерабішвілі, ця людина майже сім років відсиділа в одиночній камері в Грузії, разом з Саакашвілі реформувала Грузію. У них зараз є реальний шанс повернутися до влади. Що стосується Саакашвілі — всі ці вигуки в Фейсбуці передчасні, ми ж знаємо, що будь-які фейсбучні кампанії в Україні розгортаються від одного помаху руки", — сказала вона.

Читайте також: Путін шукає привід ввести війська в Білорусь — журналістка вказала на небезпеку

Популярні відео

Нагадаємо, глава Виконавчого комітету ради реформ, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі записав відео, в якому говорить, що повертається до Грузії. Влада країни заявляє, що Саакашвілі на батьківщині чекає в'язниця.

Джерело Україна 24 Теги