До 30-річчя Незалежності Україна має виконати 4 завдання: подробиці від Зеленського

Будемо старатися, щоб День Незалежності запам'ятався всім і увійшов в історію

До 30-річчя Незалежності Україна має виконати 4 завдання: подробиці від Зеленського

Президент України Володимир Зеленський в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про головні завдання для влади і суспільства на 2021 рік, коли Україна відсвяткує 30 років Незалежності.

«Зберегти Незалежність. Закінчити війну. Почати рости економічно. Рости геополітично в напрямку впливу, щоб бути все ж світовим гравцем. І це дуже важливо. Зробити серйозний День Незалежності, потужний, у всіх містах країни», - заявив Зеленський.

Читайте також: Підвищення зарплат в Україні: Зеленський розкрив подробиці

За його словами, 30-річчя Незалежності країни - головне свято для кожного громадянина.

«Ну, ще народження дитини. Згоден. Але все ж народження України - це найголовніше свято. Завдання - щоб люди 24 серпня на День Незалежності були щасливі. Ми повинні зробити зі свого боку все, щоб люди відчували підтримку держави - ми обов'язково зробимо. Ну, будемо точно намагатися. Так зробити День Незалежності, щоб така подія запам'яталася всім і увійшла в історію незалежної України», - зазначив президент.

Популярні відео

Читайте також: Чи переносити переговори щодо Донбасу з Мінська - Зеленський дав відповідь

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Україна 24" і "Сьогодні" розповів про хід програми "Велике будівництво" і плани щодо ремонту доріг у країні.