"Герус не зрозумів, що попався": журналіст про інцидент зі скандальним нардепом

Після нападу на журналістку нардеп так і не вибачився

"Герус не зрозумів, що попався": журналіст про інцидент зі скандальним нардепом

Голова парламентського комітету з питань енергетики Андрій Герус ("Слуга народу") після нападу на знімальну групу "Сьогодні" на турецькому курорті так і не вибачився. Після скандального інциденту журналісти в рамках закону змусять нардепа звітувати про кожен крок і декларувати кожну витрачену копійку.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив журналіст Дмитро Белянський.

"Андрій Герус абсолютно явно перешкоджає журналістській діяльності, що є порушенням Кримінального кодексу України. При цьому Андрій Герус знає, що має справу з журналістом, знає, де працює цей журналіст, що йому треба, який матеріал він готує і які питання його цікавлять... Через тиждень ми не дочекалися від Андрія Геруса ні каяття, ні вибачень. На жаль для себе, Андрій Герус не зрозумів, що він дійсно попався", - заявив Белянський.

Читайте також: "Жирує на гроші шахтарів": Ляшко про дорогий відпочинок скандального нардепа Геруса

Популярні відео

За словами журналіста, після скандального інциденту Герус "за цілою низкою ознак не має права в принципі вести будь-яку громадську діяльність".

"Якщо він думає, що ми залишимо його в спокої, то я хочу сказати, що ми ще не починали. Тепер ми будемо з ним жити. Відтепер Герус відповідатиме перед журналістами за кожну свою дію, Герус відповідатиме за кожну витрачену ним копійку, Герус пояснюватиме кожне ухвалене ним рішення. Будь-який політичний або громадський діяч, який взаємодіє з Герусом, також буде відповідати на наші запитання, де ми можемо їх поставити як журналісти, діючи суворо в рамках закону", - зазначив він.

Читайте також: Інцидент зі скандальним нардепом: нові подробиці нападу Геруса на журналістів

Як підкреслив Белянський, це триватиме доти, "доки пан Герус не складе з себе депутатські повноваження і не припинить займатися громадською діяльністю в будь-якій формі".

Нагадаємо, один з найбагатших депутатів Верховної Ради, голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус був помічений на відпочинку на одному з найрозкішніших курортів Туреччини. Герус напав на знімальну групу "Сьогодні", яка хотіла з'ясувати подробиці і вартість відпочинку.

Джерело Україна 24 Теги