Кравчук звернувся до Ради щодо Донбасу: "слуга народу" розповів, коли займуться питанням

Олександр Мережко розповів, коли парламент розгляне звернення експрезидента

Кравчук звернувся до Ради щодо Донбасу: "слуга народу" розповів, коли займуться питанням

Голова Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради щодо зміни пункту 4 постанови про місцеві вибори. Це звернення прокоментував голова комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва з фракції "Слуга народу" Олександр Мережко в ефірі каналу "Україна 24".

"Наскільки я знаю, це звернення вже було направлено до голови ВР. Можливо, вже наступного тижня депутати зможуть ознайомитися зі змістом цього листа. Розглядатимуть пізніше 25 серпня (дата позачергового засідання Ради - Ред.), тому що порядок денний офіційно був визначений, тобто жодних змін не передбачається. Швидше за все, коли почнеться чергова сесія ВР, то тоді й буде розглядатися це питання", — сказав він.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу були заблоковані — Кравчук назвав причину

Популярні відео

Нагадаємо, члени російської делегації у Тристоронній контактній групі, які представляють ОРДЛО, висловили своє невдоволення постановою Верховної Ради про призначення місцевих виборів на підконтрольній Україні території Донбасу. Зокрема, вони заявляють, що Мінським домовленостям суперечить пункт, де однією з умов для проведення виборів на окупованих територіях є контроль над кордоном. Через це вони блокували подальші переговори.

У зв'язку з цим Кравчук звернувся до Ради з пропозицією розглянути, чи відповідає ця постанова закону України про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей та Мінським угодам.

Джерело Україна 24 Теги