"У нас виникає складна ситуація": політолог про перемовини щодо Донбасу

Андрій Бузаров розповів, до чого призведе призначення в ТКГ Вітольда Фокіна і яка проблема виникла в переговорах

"У нас виникає складна ситуація": політолог про перемовини щодо Донбасу

18 серпня відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи. Це буде перше засідання в оновленому складі - до української делегації повинен приєднатися колишній прем'єр-міністр України Вітольд Фокін. Раніше делегацію замість Леоніда Кучми очолив Леонід Кравчук. Перестановки в ТКГ прокоментував політолог Андрій Бузаров в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, це (призначення Фокіна - ред.) була рекомендація Кравчука. Зміна керівництва групи, мені здається, призведе до переформатування кадрового складу української делегації, і це добре. Тому що у мене завжди були питання до якості підбору кадрів і в Міністерство реінтеграції, і в мінську контактну групу", — сказав він.

Читайте також: Мінськ вичерпав себе — в "Слузі народу" розповіли, куди перенести перемовини щодо Донбасу

Популярні відео

Експерт також розповів про складнощі, які можуть виникнути з білоруською владою в процесі переговорів.

"У нас виникає складна ситуація: Кулеба (міністр закордонних справ - ред.) однією заявою каже, що він відкликає посла в Білорусі, а іншими заявами МЗС каже, що потрібно посилювати роботу мінської контактної групи, звідки ми відкликаємо посла. І я боюся, щоб ці дії нашого МЗС і керівництва країни в Білорусі адекватно сприймалися. Критикуємо ситуацію і при цьому просимо прискорити певні процеси. Тут треба визначитися: або ми надалі працюємо з Мінськом, або займаємо жорстку позицію стосовно Лукашенка. Подвійна гра нашим дипломатам ніколи не вдавалася, останні шість років це показали", — сказав він.

Раніше Бузаров розповів, чи варто переносити майданчик переговорів щодо Донбасу з Мінська.

Джерело Україна 24 Теги