Не треба поспішати: політолог про важливий нюанс перемовин щодо Донбасу

Андрій Бузаров розповів, за яких обставин і куди варто переносити переговори ТКГ

Не треба поспішати: політолог про важливий нюанс перемовин щодо Донбасу

На 18 серпня заплановано чергове засідання Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу. Чи впливають події в Білорусі на переговорний процес, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

"Я підтримую позицію першого президента Леоніда Кравчука та президента Володимира Зеленського про те, що поки не варто переносити переговорний майданчик. Тенденцій для термінового перенесення немає, попри складну ситуацію. Зараз не потрібно щотижня туди (до Мінська - ред.) приїжджати, проводити термінові переговори. Мінський майданчик працює тільки при напруженому режимі, а більшість переговорного процесу проходить онлайн", — сказав він.

Читайте також: Мінськ поміняють на інше місце, але є нюанс — експерт щодо переговорів по Донбасу

Популярні відео

Експерт назвав можливі майданчики для перенесення переговорів з Мінська на випадок форс-мажору.

"Оптимально для нас був би Казахстан. Його вже неодноразово сам Назарбаєв пропонував як переговорний майданчик. Я думаю, що Казахстан є оптимальним з точки зору посередництва. Крім того, у Казахстану вже була подібна практика — сирійські переговори проходили там. Я думаю, що це влаштувало б і Росію, і західних партнерів", — сказав він.

За словами експерта, Україна може запропонувати й інші майданчики, але питання в тому, чи погодяться на це інші учасники переговорів.

Раніше в "Слузі народу" розповіли, куди можна перенести перемовини щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги