Ляшко: "Герус сфальсифікував справу проти мене"

Лідер Радикальної партії заявив, що нардеп Андрій Герус ігнорує засідання суду

Ляшко: "Герус сфальсифікував справу проти мене"

Нардеп Андрій Герус затягує суд за своїм позовом проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, навмисно не з'являючись на засідання. Про це заявив Ляшко після скасування засідання Бориспільського суду, запланованого на 17 серпня.

"Сфальсифікував проти мене справу, хотів посадити мене в тюрму. З однієї причини — тому що ми боремося проти російської енергетичної експансії. Ми вважаємо, що в умовах, коли Росія окупувала нашу територію, вбиває наших громадян, відкривати український енергетичний простір, здаючи його в повну залежність від Росії, - це державна зрада і кримінальний злочин", — сказав він.

Читайте також: "Подивіться на його морду": Ляшко про скандального депутата на відпочинку

Популярні відео

За словами Ляшка, сам Герус до суду не приходив вже двічі, натомість поїхав у відпустку за кордон.

"Вони сфальсифікували проти мене кримінальну справу, звинуватили, що я нібито побив Геруса, і тепер ми повинні ходити в суди, як на роботу. А сам Герус в суди не ходить, бо, як ми побачили, Герус відпочиває на одному з найдорожчих курортів і напав на журналістку. Ось чому Геруса немає в суді й суд двічі переносить засідання. Органи прокуратури фальсифікують проти мене кримінальне провадження, змушують всю кримінальну систему працювати проти мене, замість того, щоб притягнути до відповідальності Геруса", — розповів Ляшко.

Нагадаємо, торік Ляшко і Герус побилися в аеропорту "Бориспіль", після чого Герус подав позов до суду.

Андрія Геруса журналісти зняли на одному з найрозкішніших курортів у Туреччині, через що він напав на знімальну групу.

 
Джерело Україна 24 Теги