"Жирує на гроші шахтарів": Ляшко про дорогий відпочинок скандального нардепа Геруса

Лідер Радикальної партії вимагає перевірки глави енергетичного комітету в антикорупційних органах

"Жирує на гроші шахтарів": Ляшко про дорогий відпочинок скандального нардепа Геруса

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко перед засіданням Бориспільського суду за позовом нардепа Андрія Геруса проти нього висловився про дорогий відпочинок депутата в Туреччині.

"Ініціатор змін до законодавства, які вбили українську енергетику та вугільну галузь, замість того щоб сидіти на лаві підсудних, жирує на дорогих курортах на зарплати шахтарів та енергетиків. Цей Герус, який працює на Росію, знищуючи українську економіку, напав на журналістку, застосував фізичне насильство й відібрав її посвідчення. Цей напад показує, що цей бандит так само написав фальшиву заяву і в мою адресу, нібито ми на нього напали. Хоча він сам на кого хочеш нападає і заважає журналістській діяльності", — обурився Ляшко.

Читайте також: "Подивіться на його морду": Ляшко про скандального депутата на відпочинку

Популярні відео

Ляшко заявив, що вимагатиме порушення справи проти Геруса у ДБР.

"Якщо сьогодні Геруса не буде в суді, то ми вимагаємо від антикорупційних органів розібратися, за які гроші він там жирує. 19 тисяч євро за тиждень за окрему віллу з басейном, масажистками й так далі. Царські намети показують, в яких вони лежать. У мене питання до селян: вони далі свого городу десь відпочивали? А шахтарі далі свого забою кудись їздили? Я впевнений, що ні. А цей олігарх, який обікрав українську енергетику, може собі дозволити. ДБР має відкрити справу проти Геруса. У будь-якій країні він би вже віддав мандат за напад на журналіста", — заявив він.

Нагадаємо, торі Ляшко і Герус побилися в аеропорту "Бориспіль", після чого Герус подав позов до суду.

Андрія Геруса журналісти зняли на одному з найрозкішніших курортів у Туреччині, через що він напав на знімальну групу.

 
Джерело Україна 24 Теги