"Подивіться на його морду": Ляшко про скандального депутата на відпочинку

Лідер Радикальної партії жорстко розкритикував нардепа за відпочинок на елітному курорті

"Подивіться на його морду": Ляшко про скандального депутата на відпочинку

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус "жирує за гроші шахтарів та енергетиків".

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи відпочинок депутата на одному з найрозкішніших курортів Туреччини, де він був помічений журналістами.

"Для українців закриті кордони, 90% людей взагалі нікуди не їздять, і немає можливості відпочити, немає грошей. Тільки одиниці можуть їздити, як голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус. Відпочиває на найдорожчому курорті в світі. За які гроші? Шахтарі й енергетики, яких він обібрав, місяцями без зарплати, а він за їх зарплати жирує на дорогому курорті", - сказав політик.

Читайте також: Україна дає роботу і пенсії росіянам - Ляшко про поправку Геруса

Ляшко також розкритикував Геруса за напад на знімальну групу каналу "Україна 24".

"Ще й напав на журналістку каналу за те, що вона знімала його елітний відпочинок. Подивіться на його морду - там всі кухарі узбережжя повинні працювати, щоб нагодувати цього борова. На превеликий жаль, кому пандемія, бідність, а ті, хто займаються корупцією, як жили, так і живуть", - сказав Ляшко.

Читайте також: "Звідки у нього такі гроші": Москаль про скандального нардепа Геруса

Популярні відео

Нагадаємо, Андрій Герус був помічений на відпочинку на одному з найрозкішніших курортів Туреччини. Скандальний депутат напав на знімальну групу, яка хотіла з'ясувати подробиці його відпочинку.

Джерело Україна 24 Теги