Скандальний нардеп напав на журналістку в Туреччині: з'явилися нові подробиці

Андрій Герус погрожував знімальній групі поліцією

Скандальний нардеп напав на журналістку в Туреччині: з'явилися нові подробиці

Журналістка "Сьогодні" Дар'я Сметанко розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" подробиці конфлікту з нардепом Андрієм Герусом на розкішному курорті в Туреччині.

За її словами, нардеп після довгих умовлянь повернув їй відібране журналістське посвідчення, але заборонив його знімати.

Читайте також: Сучасний Буратіно з золотим ключиком - Співак про Геруса

"Ми були на ресепшені в готелі, говорили з директором, також Андрій Герус викликав поліцію, щоб поспілкуватися. Раніше ми виїхали до Туреччини, щоб побачити, як відпочивають нардепи. Побачили ми тут Андрія Геруса, бачили, як він був у басейні, як він відпочивав. І я запитала, скільки коштує такий відпочинок народного обранця, він мені не відповів, а після того, як ми до нього підійшли, він вирвав моє журналістське посвідчення", - розповіла Сметанко.

Популярні відео

За її словами, журналістка разом з Герусом пішла до ресепшену, "бо він сказав, що тільки там нам його віддасть".

"Віддав він його тільки після того, як з нами почали спілкуватися співробітники готелю. Наша розмова тривала приблизно півгодини, питання вирішили компромісним шляхом. Він не написав на нас заяву до поліції, але нам заборонили його знімати, підходити ближче ніж на 5-10 метрів, тобто не порушувати приватне життя. Нас відпустили, все з нами добре", - повідомила вона.

Читайте також: "Це фактично легалізація хабарів": Ляшко про мільйони скандального нардепа

Нагадаємо, один з найбагатших депутатів Верховної Ради, голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус був помічений на відпочинку на одному з найрозкішніших курортів Туреччини. Герус напав на знімальну групу "Сьогодні", яка хотіла з'ясувати подробиці і вартість відпочинку.

Джерело Україна 24 Теги