Скандального нардепа помітили на шикарному курорті - Герус напав на журналістку

Депутат відмовився відповідати на питання, звідки у нього гроші на VIP-відпочинок

Скандального нардепа помітили на шикарному курорті - Герус напав на журналістку

Один з найбагатших депутатів Верховної Ради, голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус був помічений на відпочинку на одному з найрозкішніших курортів Туреччини. Скандальний депутат напав на знімальну групу, яка хотіла з'ясувати подробиці його відпочинку.

Як повідомляє в своєму сюжеті телеканал "Україна 24", готель, де зупинився нардеп, пропонує віп-вілли з власним басейном, терасою, сауною, гардеробною кімнатою і окремою кімнатою для персоналу. За шість ночей такого відпочинку треба викласти близько 10 тис. євро.

"Вам не соромно за такий відпочинок? У скільки він вам обійшовся?" - запитала кореспондентка "Сьогодні" Геруса.

На це нардеп відповів, що "все можна побачити на сайті турагенції".

Читайте також: Сучасний Буратіно з золотим ключиком - Співак про Геруса

Популярні відео

Потім Герус напав на знімальну групу "Сьогодні", яка зняла його в готелі, і відібрав у журналістки посвідчення, що є перешкодою журналістській діяльності - стаття 171 Кримінального кодексу України.

Нардеп викликав поліцію, щоб не відповідати на запитання журналістів, вони в свою чергу спробували зв'язатися з консулом України в Туреччині. В результаті Герус після довгих умовлянь повернув журналістці відібране посвідчення, але заборонив його знімати.

Читайте також: "Це фактично легалізація хабарів": Ляшко про мільйони скандального нардепа

Нагадаємо, що Андрій Герус був визнаний одним з найзаможніших депутатів Верховної Ради, задекларувавши за 2019 рік 38 млн грн доходів.

Походження цих коштів викликає запитання. Депутат Ганна Скороход звинувачувала Геруса в отриманні 400 тис. доларів хабаря за внесення скандальної поправки до закону про ринок електроенергії, яка дозволила почати імпорт електроенергії з Росії.

Джерело Україна 24 Теги