Критикувати Білорусь непродуктивно - експерт про видачу вагнерівців Росії

Українська влада повинна утримуватися від войовничих заяв, вважає Олег Стариков

Критикувати Білорусь непродуктивно - експерт про видачу вагнерівців Росії

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов перевищив свої повноваження, критикуючи Білорусь за повернення Росії найманців ПВК "Вагнер".

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" військовий експерт Олег Стариков.

"Коментувати від імені держави мають право тільки президент, міністр закордонних справ і голова Верховної Ради. Жоден секретар РНБО ніякого відношення до зовнішньої політики не має, тому він (Данілов - ред.) перевищив свої повноваження", - зазначив військовий експерт.

Читайте також: "Лукашенко зробив вибір": у МЗС України прокоментували видачу вагнерівців Путіну

Популярні відео

Стариков висловив переконання, що українська влада повинна утримуватися "від таких войовничих заяв".

"Білорусь є дружньою країною, і ми тут повинні витримати позицію нейтралітету. У нас великий обіг з Білоруссю, з 2014 року вона нам надавала всіляку допомогу для стримування агресії. Тому нинішні заяви контрпродуктивні, і президент повинен відреагувати", - підкреслив він.

Відзначимо, що секретар РНБО Олексій Данілов назвав повернення владою Білорусі найманців ПВК "Вагнер" до Росії недружнім кроком по відношенню до України, який негативно позначиться на відносинах держав.

Читайте також: Приниження для Путіна - у Білорусі прокоментували затримання "вагнерівців"

Нагадаємо, влада Білорусі 29 липня заявила про затримання неподалік від Мінська 33 найманців російської ПВК "Вагнер". Повідомлялося, що близько 200 найманців нібито прибули в країну, щоб дестабілізувати ситуацію під час виборів президента.

14 серпня генпрокуратура РФ оголосила, що 32 найманці, власники російських паспортів, повернулися до Росії. Ще один вагнерівець, що має білоруське громадянство, залишився в Білорусі

Спікер МВС України Артем Шевченко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що затримані в Білорусі найманці ПВК "Вагнер" воювали на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги