У "Слузі народу" пояснили позицію Зеленського щодо протестів у Білорусі

Нардепка запевнила, що президент "на боці людей, які захищають свою свободу"

У "Слузі народу" пояснили позицію Зеленського щодо протестів у Білорусі

Президент України Володимир Зеленський своїми заявами щодо протестів у Білорусі демонструє, що він "на боці людей".

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько.

На запитання, чому Зеленський, на відміну від лідерів країн ЄС, утримується від різких оцінок ситуації, нардепка відповіла:

"Моя думка, що насамперед ми завжди мусимо стояти на боці людей, на боці тих, хто зараз на вулицях у Білорусі захищають свою свободу і своє самовизначення. Мені здається, в заяві, яку зробив Володимир Зеленський, чітко зазначається, що ми на боці цих людей. Бо завжди позиція Зеленського – бути на боці людей".

Читайте також: Молодь не хоче платити податки - "слуга народу" про протести в Білорусі

Популярні відео

Ясько додала, що Україна не втручатиметься "в якісь дуже серйозні внутрішні політичні процеси, тому що це питання народу Білорусі".

"Ми бачимо, як він (народ Білорусі – ред.) зараз визначається. Я дуже поважаю таку позицію. Моя позиція є значно жорсткішою, тому що я вважаю, що на парламентському рівні і на рівні взаємодії з нашими європейськими колегами нам треба зараз консолідувати зусилля підтримки людей, протестувальників у Білорусі, щоб дійсно дати їм можливість, нарешті, бути вільними. І цього знаєте хто сильно боїться? Боїться Володимир Путін. Те, що зараз відбувається в Білорусі – це страх Путіна", - зазначила "слуга народу".

Читайте також: Україна ініціювала в ПАРЄ декларацію щодо протестів у Білорусі: подробиці

Як відомо, раніше президент Володимир Зеленський, коментуючи протести в Білорусі, заявив, що влада повинна "знаходити діалог зі своїм суспільством", і закликав українців відмовитись від поїздок до сусідньої країни.

Нагадаємо, народний депутат від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу "Україна 24" також прокоментувала заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка про нібито причетність України до організації протестів.

Джерело Україна 24 Теги