"Наше завдання - щоб Лукашенко залишився": нардеп від "Слуги народу"

Україні Лукашенко вигідний, заявляє Шевченко

"Наше завдання - щоб Лукашенко залишився": нардеп від "Слуги народу"

Народний депутат з партії «Слуга народу» Євген Шевченко в ефірі телеканалу «Україна 24» пояснив, чому в інтересах України - щоб Олександр Лукашенко залишився при владі в Білорусі.

«Я хочу відразу прояснити свою позицію, чому я привітав Лукашенка. Я розумію своїх колег, які незадоволені були моїм привітанням. Але я поділяю демократичні цінності й геополітичні інтереси України як держави», - заявив Шевченко.

Читайте також: Молодь не хоче платити податки - "слуга народу" про протести в Білорусі

Популярні відео

За його словами, перш ніж бігти й рятувати протестувальників у Білорусі, українським політикам варто подумати про інтереси України, як відбуватимуться після цього події в Україні.

«Я вважаю, що в будь-якому випадку, чи втримається «батька», як вважає Росія, або його скинуть - Росія буде там правити й ця територія належатиме їй. Наше завдання, українців, як державних діячів - зробити так, щоб Лукашенко залишився. Тому що нам - подобається це комусь, чи не подобається - Лукашенко вигідний. Лукашенко показав себе як незалежний президент, який може тримати у незалежності ані від Заходу, ані від Росії свою державу», - зазначив Шевченко.

Читайте також: У Білорусі озвучили "реальні цифри" підтримки Лукашенка на виборах

Нагадаємо, раніше колишній заступник голови ЦВК України Андрій Магера в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ознаки фальсифікації виборів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги