Україна повинна реагувати жорстко – нардепка щодо протестів у Білорусі

Українська влада має засудити насильство проти учасників протестів, заявила Інна Совсун

Україна повинна реагувати жорстко – нардепка щодо протестів у Білорусі

Влада України повинна закликати президента Білорусі Олександра Лукашенка призначити новий тур виборів і припинити насилля щодо протестувальників.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" нардепка від партії "Голос" Інна Совсун, коментуючи акції протесту в Білорусі.

Читайте також: Замість мітингів: у Білорусі придумали новий спосіб боротьби з Лукашенком

Популярні відео

"Я вважаю, що Україна повинна реагувати, і повинна реагувати жорстко. Коли ми бачимо, що у вечір виборів замість зрозумілого підрахунку голосів на вулицю виїжджає військова техніка, то це значить, що насправді вибори там не відбулися за стандартами, які потрібні. Я вважаю, що Україна повинна закликати владу Білорусі переосмислити те, що зараз відбувається, призначити новий тур виборів і вийти на діалог з громадянами. Політична позиція така: Україна повинна закликати Білорусь припинити насилля щодо громадян, і ми не можемо визнати вибори після того, що там відбувається останні три дні", - сказала Совсун.

Читайте також: У Білорусі озвучили "реальні цифри" підтримки Лукашенка на виборах

Нагадаємо, раніше колишній заступник голови ЦВК України Андрій Магера в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ознаки фальсифікації виборів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги