Коли відбудеться обмін полоненими: експерт не порадував прогнозом

Якщо Україні передадуть 100 полонених, це буде дуже добре для країни

Коли відбудеться обмін полоненими: експерт не порадував прогнозом

Координатор групи по звільненню військовополонених «Патріот» Олег Котенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про можливий обмін полоненими, зокрема, кого можуть обміняти й коли.

«Відразу скажу, що це дуже смілива заява пана Єрмака про те, що нам готові передати наших 100 осіб. Якщо таке буде, це буде дуже добре для України. Але більше запитань від слів Єрмака, аніж відповідей. Він говорить про кримських татар. Але незрозуміло, до чого тут кримські татари, тому що це два різні обміни», - зазначив експерт.

Читайте також: Почнеться нова хвиля арештів у Криму: нардеп назвав деталі обміну кримських татар

Популярні відео

За його словами, кримські татари, найімовірніше, не потраплять до списку, який передасть ОРДЛО. Значить, це повинні бути люди, які знаходяться в Донецьку і Луганську в полоні.

«Я вам скажу чесно, я не вірю, що в найкоротші терміни може відбутися цей обмін. Тому що тенденція останніх 6 років - єдині обміни, коли проходять, це дійсно ближче до Нового року. І дійсно ОБСЄ в цьому відіграє величезну роль, вона у звітах пише, що все-таки якось бере участь у «мінському» процесі, і що завдяки ОБСЄ проводяться такі обміни. Але вони проводяться в кінці року, щоб собі якусь статистику поліпшити», - заявив Котенко.

Читайте також: Повторюємо помилку Януковича - Савченко про ідею Кравчука щодо Донбасу

Як відомо, останній обмін полоненими між Україною та окупованими територіями ОРДЛО відбувся 16 квітня. У рамках обміну до України повернулися 20 осіб, на непідконтрольні території Донбасу відправилися 14.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак 6 серпня анонсував новий обмін полоненими в форматі 100 на 100, який може відбутися протягом найближчих тижнів.

Нагадаємо, ексголова СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, чому президент Росії Володимир Путін сьогодні зацікавлений у дотриманні режиму тиші на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги