Почнеться нова хвиля арештів у Криму: нардеп назвав деталі обміну кримських татар

Арешти кримських татар у Криму не припиняються

Почнеться нова хвиля арештів у Криму: нардеп назвав деталі обміну кримських татар

Лідер кримських татар, народний депутат України Мустафа Джемілєв в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про перспективу обміну заарештованих у Криму кримських татар.

«Ми взагалі-то говорили про всіх ув’язнених, заарештованих у Криму. Понад 120 осіб, з них більш як 90 - кримські татари. Але взагалі з приводу обміну у нас своя точка зору. Ми всі не вважаємо, що вони скоїли якийсь злочин і тому повинні їх обмінювати на злочинців, яких захопила Україна. І у нас ще є серйозні побоювання, що як тільки вони будуть звільнені, вірніше обміняні на терористів російських, то відразу ж почнеться нова хвиля арештів», - зазначив політик.

Читайте також: Путін зупинився там, де ми йому дозволили - ексголова СБУ про Крим і Донбас

За його словами, арешти кримських татар у Криму не припиняються, але країна-окупант Росія може з новою інтенсивністю почати арешти кримських татар, щоб поповнювати свій так званий обмінний запас.

«Я знаю, і я говорив з Єрмаком на цю тему, що йдеться не про звільнення незаконно заарештованих кримців, а саме про обмін на тих, кого на цілком законних підставах українські спецслужби затримали за тероризм, підривну діяльність тощо. Але серед заарештованих у Криму немає жодної людини, про яку можна було б сказати, що вона скоїла якийсь злочин», - заявив Джемілєв.

Популярні відео

Читайте також: Повторюємо помилку Януковича - Савченко про ідею Кравчука щодо Донбасу

Як відомо, останній обмін полоненими між Україною та окупованими територіями ОРДЛО відбувся 16 квітня. У рамках обміну до України повернулися 20 осіб, на непідконтрольні території Донбасу відправилися 14.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак 6 серпня анонсував новий обмін полоненими у форматі 100 на 100, який може відбутися протягом найближчих тижнів.

Нагадаємо, ексголова СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, чому президент Росії Володимир Путін сьогодні зацікавлений у дотриманні режиму тиші на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги