"Слуга народу" в прямому ефірі уточнив у лікарні, чи брали гроші з пацієнтки

Нардеп відреагував на прохання телеглядачки

"Слуга народу" в прямому ефірі уточнив у лікарні, чи брали гроші з пацієнтки

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань здоров'я Михайло Радуцький в прямому ефірі каналу "Україна 24" зателефонував до лікарні, щоб уточнити, чи брали гроші з пацієнтки.

Таким чином він відреагував на дзвінок телеглядачки про те, що в одній з лікарень Києва довелося заплатити 1 200 грн за комп'ютерну томографію легень за направленням від сімейного лікаря з підозрою на коронавірус.

"Прямо зараз можу його (головлікаря - ред.) в студії набрати. Тим більше, що тут було направлення. Набираю. Саша, добрий день, Радуцький Михайло дзвонить. Нас зараз вся країна дивиться. Ми в ефірі телеканалу "Україна 24". Надійшла скарга, що у вашій лікарні з людини з направленням з підозрою на COVID-19 по КТ легень взяли 1 200 грн. Прохання з'ясувати і в прямий ефір нам набрати", - сказав Радуцький.

Читайте також: У боротьбі з коронавірусом ми займаємося самообманом - лікар

 

Популярні відео

Нардеп назвав ім'я та прізвище пацієнтки, і лікар обіцяв з'ясувати й передзвонити.

Через деякий час головлікар зателефонував до студії.

"Доповідаю, до нашої лікарні така пацієнтка не зверталася. Ні в приймальне відділення, ні особисто в рентген-кабінет. Швидше за все, вартість такої КТ легень може бути в приватній компанії. Я офіційно кажу, що до нас така пацієнтка не зверталася. І в жодному разі навіть у платних послугах таких цін не може бути. КТ у нас своєї немає. Є на території приватна КТ", - сказав лікар.

Читайте також: Україні обіцяють втрату 6-8% ВВП через коронавірус

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" ексголова Міністерства охорони здоров'я Зоряна Скалецька розказала, що коли вакцина від коронавірусу буде розроблена, Україна не закуповуватиме її в розрахунку на все населення країни. Спочатку будуть вакцинувати категорії осіб, які найбільше контактують з іншими людьми.

Джерело Україна 24 Теги