Лукашенко веде цинічну гру - експерт дав несподівану пораду Україні

Лукашенко використовує Україну у своїх цілях, зазначив Санніков

Лукашенко веде цинічну гру - експерт дав несподівану пораду Україні

Білоруський політичний і громадський діяч Андрій Санніков в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував інформацію про ініціативу зустрічі в Мінську генпрокурорів України та Росії.

«Це все для того, щоб все глибше затягувати в цю абсолютно підлу і цинічну гру, яку організував сам Лукашенко, щоб відвернути увагу від того, що він вже давно не президент, він давно нелегітимний, що народ його ненавидить і бажає його усунення з посади», - заявив експерт.

Читайте також: Путін грає проти Лукашенка на виборах у Білорусі: політолог назвав причини

Він наголосив, що Україні до завершення голосування на виборах в Білорусі краще взагалі ніяк не коментувати ситуацію в цій країні.

«Я б радив Україні взагалі не втручатися до 9 серпня в жодні... нічого не вирішувати, не робити ніяких звернень, тому що це (Лукашенко - ред.) незаконний узурпатор, який намагається сьогодні використовувати її (Україну - ред.) в своїх цілях для утримання влади», - зазначив Санніков.

Популярні відео

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив запросити до країни генеральних прокурорів України та Росії, щоб «зняти усі розмови» щодо затриманих у Білорусі бійців ПВК «Вагнер».

Читайте також: Затримання "вагнерівців": у Білорусі розповіли, що задумав Лукашенко

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політолог Андрій Піонтковський заявив, що в Росії з 1996 року чекали, що Лукашенко погодиться на приєднання Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги