"Ясний розум": політолог оцінив рішення Зеленського щодо Донбасу

Експерт назвав призначення Кравчука "сигналом для країн Нормандського формату"

"Ясний розум": політолог оцінив рішення Зеленського щодо Донбасу

Президент Володимир Зеленський, призначивши Леоніда Кравчука головою української делегації Тристоронньої контактної групи, зробив правильний вибір. Таку думку в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив політолог Олексій Якубін.

"Факт того, що у нас головою ТКГ був другий президент, а тепер перший президент - вже сам по собі сигнал, що ця група є пріоритетом для влади. Думаю, що це був розумний хід Володимира Зеленського. Тому що це демонструє і Україні, й країнам Нормандського формату, що для нас питання миру і роботи по "мінському треку" в пріоритеті", - сказав політолог.

Читайте також: Кравчук розповів, коли можливий референдум щодо статусу Донбасу

Популярні відео

Якубін зазначив, що неодноразово перетинався з Кравчуком в ефірах, і перший президент України продемонстрував "ясний розум". Він наголосив, що "Кравчук досить публічна людина", і це впливає на роботу ТКГ.

На думку політолога, вік для даного роду діяльності - не перешкода.

"Якщо ми подивимося на американську кампанію - там теж люди за 70. І нічого, справляються", - сказав політолог.

Читайте також: Повторюємо помилку Януковича - Савченко про ідею Кравчука щодо Донбасу

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" представник Донецької області в ТКГ Сергій Гармаш заявив, що Леоніду Кравчуку і першому прем'єр-міністру Вітольду Фокіну знадобиться небагато часу, щоб зрозуміти, що з Росією неможливо домовитися щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги