Повторюємо помилку Януковича - Савченко про ідею Кравчука щодо Донбасу

Екснардеп вважає, що створення вільної економічної зони на Донбасі розколе Україну

Повторюємо помилку Януковича - Савченко про ідею Кравчука щодо Донбасу

Ексдепутатка Верховної Ради, Герой України Надія Савченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розкритикувала ідею щодо створення на Донбасі вільної економічної зони (ВЕЗ).

Коментуючи відповідну пропозицію нового голови української делегації на переговорах щодо Донбасу Леоніда Кравчука, вона зазначила, що українська влада ризикує розколоти країну.

"Як може бути вільна економічна зона там, де стріляють? Наприклад, зроблять. Хто отримає там карт-бланш? Бізнес, "комерси". Хто втратить? Верхівка, яка добре сиділа на всьому і відмивала все, кришувала. Мається на увазі, ця поставлена адміністрація, тимчасові виконавчі органи від РФ. І хто ще втрачає — Росія, тобто втрачає контроль над економічною складовою. Це якщо робити ВЕЗ", - пояснила вона.

Читайте також: Кравчук назвав два свої перші кроки на перемовинах щодо Донбасу

Популярні відео

На думку Савченко, ВЕЗ на підконтрольній території —варіант ще менш привабливий.

"Я почую, як завтра кричатимуть Чернівці, Львів – дайте карту поляка, дайте нам ВЕЗ, ми теж прикордонні. Нам треба з Румунією торгувати, закричить Бесарабія. Одеса скаже: в нас порти. Давайте забудемо, що можуть бути нерівні умови хоч для одного району країни. Тільки ми починаємо їх ставити в різні умови... Це була перша помилка Януковича, через що він розколов країну. Коли він розповідав, що Донецьк годує всю країну, Донбас годує всю країну —це було перше, коли одних почали ставити вище за інших. Давайте ми припинимо робити такі нісенітниці", - наголосила екснардеп.

Читайте також: Експерт пояснив несподівану пропозицію Кравчука щодо Донбасу

Раніше голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли на Донбасі з'явиться вільна економічна зона.

Джерело Україна 24 Теги