Кравчук розповів, коли можливий референдум щодо статусу Донбасу

Перший президент назвав завданням номер один припинення вогню

Кравчук розповів, коли можливий референдум щодо статусу Донбасу

Новий голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував можливість проведення референдуму щодо особливого статусу Донбасу.

"Є ухвалений закон про референдум, і ми повинні керуватися цим законом. В переліку винесення питань на референдум Стефанчук (перший заступник глави Верховної Ради – ред.) бачить таке питання, але це вимагає широкого обговорення. Якщо ми почнемо просуватися в цих питаннях і доб'ємося миру на Донбасі, тобто спочатку виконаємо рішення про всеосяжне припинення вогню на Донбасі. Якщо ми далі робитимемо ці кроки і побачимо, що мир можливий і почне діяти на всій території теперішнього конфлікту, то наступні питання — практичного вирішення: економічні, соціальні, духовні тощо. То я вже не бачу такої гострої потреби в референдумі", - заявив Кравчук.

Читайте також: Кравчук запропонував спосіб відновити Донбас: з'явились подробиці

Популярні відео

За його словами, якщо миру не вдасться досягти і ситуація на Донбасі весь час заходитиме в глухий кут, "тоді ми мусимо вдаватися до іншого вирішення — шукати інші формати, можливо, використовувати механізм референдуму, все можливо".

Нагадаємо, новий голова української делегації у ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна має шукати спільну мову з мешканцями ОРДЛО заради досягнення миру.

Джерело Україна 24 Теги