Кравчук пояснив, коли на Донбасі з'явиться вільна економічна зона

Перший президент поділився планами відродження регіону

Кравчук пояснив, коли на Донбасі з'явиться вільна економічна зона

Вільна економічна зона на Донбасі може бути створена після припинення війни і встановлення Україною контролю над окремими районами Донецької та Луганської області.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" новий голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук.

Читайте також: Кравчук запропонував спосіб відновити Донбас: з'явились подробиці

"Я маю на увазі не лише непідконтрольні території, а і всю Донецьку та Луганську області. Щоб звести ці території в єдине ціле, взаємозв'язки економічні та соціальні, які були завжди, щоб їх не просто відновити, а відновити як єдине ціле на рівні регіону. Це можна зробити, коли припиниться війна", - заявив Кравчук.

Популярні відео

За його словами, вільна економічна зона передбачатиме створення особливих умов "для того, щоб туди прийшли інвестиції, щоб активізувати діяльність господарських інститутів, організацій і таким чином піднести рівень економіки і життя народу".

Читайте також: Кравчук: "Путін назвав мене найбільшим націоналістом"

Нагадаємо, новий голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна має шукати спільну мову з мешканцями ОРДЛО.

Джерело Україна 24 Теги