"Треба йти назустріч": Кравчук зробив заяву щодо переговорів з ОРДЛО

Перший президент також виступив за перегляд Мінських домовленостей

"Треба йти назустріч": Кравчук зробив заяву щодо переговорів з ОРДЛО

Новий голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна має шукати спільну мову з мешканцями окремих районів Донецької та Луганської областей заради досягнення миру.

"Ми не можемо говорити за Донбас, за жителів неконтрольованих Україною територій - для того, щоб досягти миру, треба з ними знайти комунікацію, знайти спільні дотики, якісь розмови, почути, що вони хочуть, і врахувати це... Якщо ми ставимо питання — досягти миру, то потрібно говорити, аналізувати, дискутувати, ухвалювати рішення взаємовигідні, іти на зустріч один одному", - зазначив Кравчук.

Читайте також: Кравчук запропонував спосіб відновити Донбас: з'явились подробиці

Популярні відео

Коментуючи Мінські домовленості, перший президент України зазначив:

"Ми не можемо піддавати сумніву те, що написано в Мінських угодах, але ми можемо сказати, що пройшов значний час - 5 років. Ці 5 років показали, що деякі положення документів не працюють, або працюють суперечливо, або тлумачаться по-різному. Тому треба привести їх до такої системи мислення і такої системи дій, з якими погодяться всі сторони для того, щоб зупинити війну".

Читайте також: Кравчук: "Путін назвав мене найбільшим націоналістом"

Нагадаємо, раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав свої першочергові кроки у складі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу

Джерело Україна 24 Теги