"Не зовсім адекватне сприйняття": журналіст про нового члена ТКГ Фокіна

Журналіст Сергій Гармаш розповів, що він думає про колишнього прем'єр-міністра України, який увійшов до переговорів щодо Донбасу

"Не зовсім адекватне сприйняття": журналіст про нового члена ТКГ Фокіна

Новий член Тристоронньої контактної групи, експрем'єр-міністр України Вітольд Фокін багато спілкується з людьми на окупованих територіях. Про це розповів представник Донецької області в політичній підгрупі ТКГ Сергій Гармаш в ефірі каналу "Україна 24".

"Або він (Фокін - ред.) дивиться багато російського телебачення, або він давно не заглиблювався в цю тему і багато спілкується з людьми, які там перебувають, де він раніше працював. По-перше, я давно не чув у своєму оточенні терміну "народ Донбасу". І коли я почав про щось говорити, він мені сказав: ми з вами стоїмо по різні позиції, я говорю про "народ Донбасу". Хоча я з Єнакієвого, він, напевно, цього не знав", — сказав він.

Читайте також "У Вітольда Фокіна позиція цікава": журналіст про нараду української делегації в ТКГ

Популярні відео

Також Гармаш розповів, що йому подобається і не подобається у Фокіна.

"Що мені сподобалося. Що він дійсно щиро ставиться до ситуації людей, які там перебувають. Інша річ, що не зовсім адекватне сприйняття причин і наслідків конфлікту: хто на кого напав. По-друге, сьогодні я читаю, що він збирається їхати на Донбас і з кимось вести діалог. З ким? А потім — це функція представника ТКГ на мінських переговорах кудись їздити та вести діалог?" — сказав він.

Нагадаємо, 20 липня українську делегацію в Тристоронній контактній групі очолив перший президент України Леонід Кравчук замість другого президента Леоніда Кучми, який вийшов з групи.

Джерело Україна 24 Теги