Експерт пояснив несподівану пропозицію Кравчука щодо Донбасу

Ілія Куса очікує від ТКГ цілісної конкретної стратегії щодо Донбасу

Експерт пояснив несподівану пропозицію Кравчука щодо Донбасу

Пропозиція першого президента України Леоніда Кравчука надати Донбасу статус вільної економічної зони позбавлена конкретики й спрямована на "внутрішню аудиторію".

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт з питань міжнародної політики Українського інституту майбутнього Ілія Куса.

Читайте також: Кравчук назвав два свої перші кроки на перемовинах щодо Донбасу

"Поки це не є частиною цілісної конкретної політики або стратегії, до цього ніяк не треба ставитися. Мало хто розуміє, що під цим мається на увазі. Я думаю, що ці заяви поки що не виходять за межі якихось меседжів, які найімовірніше формулюються просто для внутрішньої аудиторії чи просто для наповнення публічного контенту щодо цього питання. Я думаю, що треба або почекати, поки з'явиться щось конкретніше, або, якщо ніякої конкретики не буде, залишити на рівні якихось тез", - зазначив він.

Популярні відео

Читайте також: Кравчук: "Путін назвав мене найбільшим націоналістом"

Раніше новий очільник делегації України в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що Донецькій та Луганській областям потрібно надати статус вільних економічних зон.

Перший президент України Леонід Кравчук також заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що заради миру на Донбасі готовий вести діалог з представниками ОРДЛО.

Джерело Україна 24 Теги