Переговори щодо Донбасу: експерт розповів, чи зміниться позиція України

Політолог розповів, чи варто чекати нових змін у складі українських перемовників у ТКГ

Переговори щодо Донбасу: експерт розповів, чи зміниться позиція України

Про те, чи буде і далі змінюватися склад української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, розповів політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24".

"У травні склад переговорної групи української делегації був посилений. Навряд чи є сенс змінювати склад делегації через 2-3 місяці. Крім того, був призначений перший заступник голови делегації, який реально керував делегацією, проводив перемовини, причому не тільки в ТКГ, а й в нормандському форматі — це Олексій Резніков, віцепрем'єр уряду. Думаю, тут змін теж не відбудеться", — сказав він.

Читайте також: Словами Кремль не переконати — Кравчук про переговори по Донбасу

 

Популярні відео

Політолог заявив, що політика переговорів не зміниться.

"Відповідно, не варто чекати змін у позиції української делегації. Тим більше, що ця позиція визначається не керівником делегації, а президентом країни та посадовцями, які впливають на переговори. У нашому випадку це голова Офісу президента Андрій Єрмак і віцепрем'єр Резніков", — сказав він.

Раніше журналіст і донеччанин в ТКГ Сергій Гармаш розповів, що він думає про входження експрем'єр-міністра України до перемовин щодо Донбасу.

Нагадаємо, 20 липня українську делегацію в Тристоронній контактній групі очолив перший президент України Леонід Кравчук замість другого президента Леоніда Кучми, який вийшов з групи.

Джерело Україна 24 Теги