"У Вітольда Фокіна позиція цікава": журналіст про нараду української делегації в ТКГ

Сергій Гармаш розповів, що він думає про входження експрем'єр-міністра України до перемовин щодо Донбасу

"У Вітольда Фокіна позиція цікава": журналіст про нараду української делегації в ТКГ

Колишній прем'єр-міністр України Вітольд Фокін (займав пост у 1991-1992 роках) погодився приєднатися до української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу, заявив експрезидент Леонід Кравчук.

Це призначення прокоментував в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст, представник Донецької області в ТКГ Сергій Гармаш.

"Чи погодився Фокін, мені невідомо, але якщо він і погодився - нехай працює. Це ще один погляд, який буде корисний, напевно, в роботі делегації. Вітольд Павлович ставив дещо несподівані питання, які мені не хотілося б передавати. У нас є домовленість, що ми не розповідаємо про зміст робочої зустрічі, можемо висловлювати тільки своє ставлення", — сказав він.

Читайте також: Шахтар і поет — Кравчук пояснив, чому Фокіна хочуть залучити до переговорів по Донбасу

Популярні відео

Гармаш розповів, яке враження справив на нього Фокін під час робочої зустрічі.

"У мене було враження, що він багато спілкується з людьми на окупованій території та ретранслює їхній погляд на події. Тому його позиція буде цікавою, принаймні, і я думаю, що її враховуватиме делегація у своїй роботі", — сказав він.

Раніше перший президент України й голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що заради миру на Донбасі готовий вести діалог з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей.

Джерело Україна 24 Теги