Словами Кремль не переконати — Кравчук про перемовини щодо Донбасу

Експрезидент України Леонід Кравчук розповів про завдання України у переговорах ТКГ

Словами Кремль не переконати — Кравчук про перемовини щодо Донбасу

У перемовинах щодо Донбасу треба ще раз переглянути та обговорити Мінські угоди. Про це сказав перший президент України, голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Треба взяти головний документ, який підписаний (Мінські угоди - ред.). Там визначені наші кроки - України на Донбасі. Там 12 пунктів, здається. І визначитися - будемо ми їх виконувати, чи ні, тому що ті люди, які записали ці кроки, сьогодні говорять, що виконувати їх — це зрада.

Я ставлю запитання: чи можна домогтися миру на Донбасі, якщо не спілкуватися з людьми, які там проживають? Там же живуть громадяни, і ми їх називаємо українцями. Якщо це українці — з ними треба вести діалог. Тому ми думаємо, як координувати цю роботу - тих, які живуть у неконтрольованих регіонах, і тих, які змушені були піти. Як їх звести, дізнатися їхні бажання і наміри", — сказав він.

Читайте також: Кравчук: "Путін назвав мене найбільшим націоналістом"

Популярні відео

Також Кравчук прокоментував лист заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака про його вихід із переговорів по Донбасу.

"Я ніколи не вірив у те, що словами можна переконати Кремль і президента Росії. Але якщо Мінські угоди та Нормандська четвірка перестануть успішно працювати й почнуть буксувати, а лист Дмитра Козака означає, що радники вже не потрібні, — то одна з ланок випадає. Для чого це робиться? На мою думку - щоб знизити вагу і вплив      Нормандської четвірки", — сказав він.

Раніше Кравчук назвав два свої перші кроки на перемовинах щодо Донбасу.

 
Джерело Україна 24 Теги