Коронавірус зіпсував відносини між центральною та місцевою владою — політолог

Експерт назвав причини конфлікту центральної влади з регіонами

Коронавірус зіпсував відносини між центральною та місцевою владою — політолог

Епідемія коронавірусу погіршила і без того непрості відносини центральної влади з регіонами України. Про це заявив політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Критичні негативні настрої у нас позначилися. Це перш за все зниження рейтингів і президента, і правлячої партії, і в цілому державних інститутів. Це головна тенденція, обумовлена ​​соціально-економічними проблемами, але втома від карантину і роздратування теж позначається", — сказав він.

Читайте також: Стільки вже не наберемо: в "Слузі народу" оцінили шанси на виборах

Популярні відео

Політолог пояснив, що поділ країни на карантинні зони незадовго до виборів ще більше погіршив відносини центральної влади з регіонами.

"Нова проблема, яка проявилася, — це зростання напруги та конфліктності у відносинах між центральною і місцевою владою. Перший раз це сталося на травневі свята, інцидент з мером Черкас. А ось зараз, коли уряд запровадив розмежування на чотири зони, відразу ж міста, які повинні бути в червоній зоні, сказали: ні, ми проти, ми не хочемо.

Перед місцевими виборами невигідно робити якісь обмеження. Тут виникає конфлікт між економічними інтересами та інтересами безпеки. Думаю, восени ця проблема загостриться", — сказав він.

Раніше політолог назвав головну проблему при проведенні восени місцевих виборів в Україні.

Джерело Україна 24 Теги