Кравчук розповів, чому Кучма вийшов із перемовин щодо Донбасу

Кучмі було непросто в той час, коли тільки починалася війна, зазначив Кравчук

Кравчук розповів, чому Кучма вийшов із перемовин щодо Донбасу

Перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував вихід другого президента Леоніда Кучми зі складу Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу.

"Я думаю, що він вже втомився. Йому було непросто в той час, коли тільки починалася війна і коли тільки була утворена Тристороння контактна група і "нормандський формат". Все це вимагало від нього великих зусиль. Я думаю, що він хоче відпочити трохи, більше зайнятися собою. У такому віці людині потрібен час, щоб вона подивилася на себе глибше, з інших сторін. Може, щось почитати буде більше часу, проаналізувати, подивитися на ситуацію збоку. Я, коли залишив президентську посаду, дуже активно використовував час, який з'явився, для того, щоб осмислити, що сталося", - сказав Кравчук.

Читайте також: Є єдине побоювання — експерт про вступ Кравчука у переговори по Донбасу

Перший президент повідомив, що поки не спілкувався з колегою особисто.

"Я не знаю, поки з ним не говорив, чому. Я обов'язково переговорю з Леонідом Даниловичем, тим більше, я його добре знаю. У понеділок о третій годині у нас збирається вся делегація разом - подякувати Леонідові Кучмі за те, яку він роботу робив, побажаємо добра, здоров'я. І, може, ми йому запитання поставимо, чому він залишає нас", - зазначив він.

Читайте також: Слідом за Кучмою: відомий російський політик може вийти з переговорів щодо Донбасу

Популярні відео

Як відомо, перший президент України Леонід Кравчук погодився на пропозицію президента Володимира Зеленського про участь у перемовинах щодо Донбасу.

Раніше експрезидент України Леонід Кучма припинив роботу в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги