Заява Козака щодо Донбасу - експерт пояснив, чого чекати від Росії

Кремль не бачить перспектив у переговорному процесі

Заява Козака щодо Донбасу - експерт пояснив, чого чекати від Росії

Росія не бачить перспектив подальших перемовин щодо Донбасу і може повністю заморозити переговорний процес з Україною.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт-міжнародник Андрій Бузаров, коментуючи лист заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака щодо його виходу з переговорів по Донбасу.

"Будь-яка людина, котра вивчає конфлікт на Донбасі, прекрасно розуміє, що російська позиція, яка міститься у цих документах, є логічною в частині діяльності Росії за останні 6 місяців у рамках "Нормандії". Діяльності як такої немає, Росія у лютому-березні взяла паузу. Я думаю, що логічним буде призупинення в односторонньому порядку участі Росії в будь-якій активній переговорній темі з українською стороною", - заявив Бузаров.

Читайте також: Слідом за Кучмою: відомий російський політик може вийти з перемовин щодо Донбасу

Популярні відео

Експерт нагадав, що раніше другий президент України Леонід Кучма відмовився брати участь у переговорному процесі. За його словами, Кучма "прекрасно розуміє, що Росія не бачить перспективності переговорів на сьогодні".

При цьому міжнародник зазначив, що Росія на сьогодні не може повністю вийти з переговорного процесу.

"Росії вигідно збереження якогось майданчика. Якби Росія хотіла взагалі не перемовлятися з українською стороною, вона могла б припинити перемовини за кілька хвилин. Але очевидно, що якийсь зв'язок Україна і Росія повинні зберігати, тому Росія поки не налаштована повністю вийти з переговорного процесу. Але і перспектив у переговорному процесі вони не бачать", - сказав він.

Читайте також: На чолі буде Зеленський — відомий журналіст про перемовини щодо Донбасу

Нагадаємо, заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак написав листа, в якому заявив про вихід із перемовин щодо Донбасу на рівні радників лідерів "нормандської четвірки".

Ексміністр закордонних справ Костянтин Грищенко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що означає лист Дмитра Козака для переговорного процесу.

Джерело Україна 24 Теги