Є єдине побоювання — експерт про вступ Кравчука в переговори по Донбасу

Військовий експерт розповів, чи впорається Кравчук з роботою в ТКГ і як це позначиться на ситуації на Донбасі

Є єдине побоювання — експерт про вступ Кравчука в переговори по Донбасу

Перший президент України Леонід Кравчук погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі по Донбасу замість Леоніда Кучми, який пішов з групи. Чого чекати від цих змін, розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, що це хороша новина, враховуючи досвід Леоніда Макаровича. Головне, щоб йому вистачило здоров'я на те, щоб виконувати цю нелегку роботу. Це єдине побоювання. У нього досвіду набагато більший, ніж у Кучми. У нього є і дипломатичний, і ідеологічний досвід. Я сподіваюся, що він зможе... Подивіться на Європу, там є політики і по 80 років, і навіть більше. Так що я думаю, що в цьому плані він має впоратися. Тим більше що досвід ведення переговорів може скоротити час на ці переговори", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: Перемир'я на Донбасі навряд чи надовго - Піонтковський назвав причини

Жданов розповів, чи варто очікувати найближчим часом серйозних змін щодо поточної ситуації на Донбасі з огляду на перестановки в ТКГ і перемир'я, яке почалося 27 липня.

"Ні, я думаю, що в цілому змін ніяких не буде. Конфлікт іде до заморожування, швидше за все. Чому - тому що ми так і не визначилися з головною метою цієї війни, не з'ясували, хто та сторона. Як бачите, Росія провела переговори й тут же відмовилася від будь-яких гарантій виконання домовленостей "тією" стороною. Вони зняли з себе будь-яку відповідальність. Тому політичні питання не перетинаються, у нас немає щодо їх точки компромісу. Європа, я думаю, не втручатиметься, у неї вистачає своїх проблем. Тому я думаю, що до осені він буде заморожуватися. Вони будуть обстрілювати, ми будемо мовчати, намагатися показати світу, що Росія не виконує. Будемо зазнавати втрат, на жаль. Але на цей момент змінити ситуацію ми не можемо", — сказав він.

Раніше політичний експерт розповів, чому Україна повинна демонструвати готовність продовжувати перемир'я на Донбасі та не реагувати на військові дії ворога.

Джерело Україна 24 Теги