Вводили в курс справ – політолог назвав заміну Кучмі у перемовинах щодо Донбасу

Кучма його вводив в курс справ, очевидно, можливо готуючи як заміну собі

Вводили в курс справ – політолог назвав заміну Кучмі у перемовинах щодо Донбасу

Політолог Ігор Петренко в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав того, кого другий президент України Леонід Кучма готував як заміну собі у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

«Якщо ми говоримо про те, що Кучма пішов через свій поважний вік – йому 81 рік, але Кравчуку уже 86 років. Тобто є певні нюанси. Безумовно необхідно високо оцінювати і пана Кучму, і пана Кравчука. З паном Резніковим (віцепрем'єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков – ред.) інша ситуація, яка полягає в тому, що фактично Кучма його вводив в курс справ, очевидно, можливо готуючи як заміну собі», - заявив експерт.

Читайте також: Кучма може повернутися - ексміністр про переговори щодо Донбасу

Але, за його словами, є нюанс, адже Резніков є віцепрем’єром, посадовою особою, яка має певний функціонал, і цей функціонал може не лише в межах ТКГ відповідно реалізовуватись, а є багато інших завдань.

«Тому наскільки він зможе суміщати і наскільки контролювати всі ці процеси, які на нього покладені – викликає багато запитань. Але звичайно з точки зору тих кандидатур, які зараз оголошені, то я думаю, що Резніков - одна з найкращих. Потрібно також розуміти, що досить довгий період часу, поки Кучма був керівником ТКГ, це передбачало, що має бути людина, яка не має державної посади, а має авторитет, з ким може спілкуватися російська сторона, людина, яка користується повагою і всередині країни», - наголосив Петренко.

Популярні відео

Читайте також: Слідом за Кучмою: відомий російський політик може вийти з переговорів щодо Донбасу

Президент Володимир Зеленський розповів, що розглядає кілька кандидатур на пост голови української делегації в Тристоронній контактній групі, серед яких - перший президент України Леонід Кравчук. Можливість такого призначення прокоментувала в ефірі каналу "Україна 24" експерт-міжнародник Юлія Осмоловська.