Кучма може повернутися - ексміністр про переговори щодо Донбасу

В українській політиці ніколи не кажи "ніколи"

Кучма може повернутися - ексміністр про переговори щодо Донбасу

Ексміністр МЗС Павло Клімкін в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував рішення другого президента України Леоніда Кучми залишити Тристоронню контактну групу.

«Кучму буде дуже непросто замінити, враховуючи його досвід. І це той самий випадок, коли навіть вороги мали до нього певну повагу, плюс багато років він був у це безпосередньо задіяний на майже щоденній основі», - зазначив ексміністр.

Читайте також: Слідом за Кучмою: відомий російський політик може вийти з переговорів щодо Донбасу

Стосовно можливого призначення замість Кучми першого президента України Леоніда Кравчука, Клімкін вважає, що є певні нюанси.

«Ми знаємо його вік, а це така (робота в ТКГ – ред.) не просто щоденна, а 24/7. Тому чи буде він готовий до цього тиску, в тому числі політичного. Але про політичний я не кажу, а от фізичний – це у нього потрібно запитати», - наголосив ексміністр МЗС.

На питання ведучого, чи відкидає Клімкін «третє пришестя» Кучми в ТКГ, він відповів, що не відкидає.

«В нашій політиці ніколи не кажи ніколи. Тому я 100% не відкидаю третє пришестя, я не виключаю, що пан Кучма може ще там з’явитися. І я вважаю, що його досвід і його розуміння багатьох питань ще, безумовно, знадобиться і, я сподіваюсь, він буде готовий надавати поради», - заявив Клімкин.  

Популярні відео

Читайте також: Кучма не зможе залишатися осторонь від перемовин щодо Донбасу - секретар РНБО

Нагадаємо, раніше експрезидент України Леонід Кучма припинив роботу в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги