Рішення про карантин було правильним: медексперт назвав причини

Ніхто не знав, яка це хвороба, які є ризики, чи буде система охорони здоров’я з цим активно працювати

Рішення про карантин було правильним: медексперт назвав причини

Президент Українського медичного клубу Іван Сорока в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що рішення про карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 було правильним.

«Тоді, коли в Україні оголошувався карантин, це було політичне рішення. Тому що за українським законодавством епідемія у нас визначається головним санітарним лікарем, якого, до речі, на той час у нас не було – визначається, якщо захворіли і є в активному процесі понад 200 тисяч громадян», - зазначив експерт.

Читайте також: "Сталася біологічна світова війна": секретар РНБО про коронавірус

Популярні відео

За його словами, рішення про карантин було політичним, але правильним.

«Ми не перейшли ці показники, тому рішення було політичним, воно було правильним, бо ж ніхто не знав, яка це хвороба, які є ризики, чи буде готова система охорони здоров’я з цими викликами активно працювати. На сьогодні ми можемо сказати, що система охорони здоров’я і звитяжна праця медиків дозволили взяти на медичному рівні цю інфекцію під контроль», - наголосив Сорока.  

Читайте також: Створення вакцини від  коронавірусу — лікар вказав на важливий момент

Нагадаємо, раніше в ефірі "Україна 24" епідеміолог, керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін розповів, чи чекати в Україні другої хвилі коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги