"П'ять сценаріїв для Донбасу": в РНБО розкрили плани Зеленського

Олексій Данілов пояснив, що Росії дали чергову спробу мирним шляхом піти з України

"П'ять сценаріїв для Донбасу": в РНБО розкрили плани Зеленського

Президент України Володимир Зеленський у питанні перемир'я на Донбасі діє в межах річного плану, затвердженого напередодні саміту "нормандської четвірки" в Парижі. Даний план є одним із п'яти сценаріїв, які розглядала українська влада.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов, коментуючи припинення вогню на Донбасі.

"Нагадаю, 5 грудня 2019 року відбулося закрите засідання Ради нацбезпеки і оборони, на якому розглядалося 5 сценаріїв розвитку подій на території Донецької і Луганської областей. Ми зараз працюємо за першим затвердженим сценарієм, з яким Володимир Олександрович Зеленський їхав на саміт у Париж 9 грудня. Він їхав і в нього за плечима було рішення РНБО України. Воно до цього часу є чинним", - заявив він.

Читайте також: Кучма не зможе залишатися осторонь від перемовин щодо Донбасу - секретар РНБО

Популярні відео

Як зазначив Данілов, Зеленський тоді сказав, що бере рік для вирішення цієї ситуації.

"Рік спливатиме 9 грудня. Після того як 9 грудня пройде, ми будемо розуміти, що робити далі. Ми дали спробу нашому супротивнику ще раз у мирний спосіб піти з нашої країни", - наголосив секретар РНБО.

Читайте також: Слідом за Кучмою: відомий російський політик може вийти з переговорів по Донбасу

На запитання, що робитиме влада після 9 грудня, якщо перший річний сценарій не спрацює, Данілов відповів:

"Я думаю, буде засідання РНБО, доповідь всіх наших силових структур, як це відбувалося 5 грудня, і після цього буде ухвалено рішення РНБО".

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телеканалу "Україна 24" також заявив, що українська армія відповідатиме на обстріли на Донбасі.

 
Джерело Україна 24 Теги