Ляшко запропонував альтернативу легалізації проституції в Україні

Політик жорстко розкритикував ідею "слуг народу"

Ляшко запропонував альтернативу легалізації проституції в Україні

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" жорстко розкритикував пропозицію нардепа від "Слуги народу" Галини Третьякової щодо легалізації проституції в Україні. За його словами, щоб викорінити проституцію, потрібно створити побільше добре оплачуваних робочих місць у країні.

"Зараз вони і проституцію хочуть легалізувати - Третьякова ця відома, дитиноненависниця дітей з бідних сімей. Розповідає, що, виявляється, головна проблема сьогодні в Україні - це легалізація проституції. Думаю, що головна проблема в Україні - це бідність. Чому наші дівчата йдуть займатися такою не дуже доброю справою, як проституція? Тому що нема чим зайнятися", - заявив політик.

Читайте також: Не боїмося ніяких судів - Ляшко відповів скандальній "слузі народу"

Популярні відео

Ляшко вважає, що для вирішення проблеми проституції необхідно побороти бідність в Україні.

"Треба не легалізувати проституцію, а зробити все, щоб дівчата цим не займалися, щоб вони працювали вчителями, лікарями, нянечками, і отримували хорошу зарплату. І щоб не було потреби торгувати своїм тілом на Окружній, або в Іспанії, або в борделі десь у Голландії. Бідність треба перемогти. Не жінок стерилізувати, як вони пропонують, а піднімати соціальні стандарти, а вони вже навіть скасували бебі-бокси, які Гройсман створив", - зазначив він.

Також лідер Радикальної партії пригадав Третьяковій скандальну заяву про "дітей низької якості" в малозабезпечених сім'ях:

"Ось виходить Третьякова, голова профспілки повій, і розповідає, що діти з бідних сімей неповноцінні. Погані слова? Звичайно. І ось таких поганих слів понаговорюють - діти чують погані слова, їм нема куди йти займатися спортом, куди вони потім йдуть? Або в "генделик", або наркота, або ще якась чортівня. І потім, на жаль, діти батьків не радують".

Нагадаємо, народний депутат від партії "Слуга народу" Галина Третьякова подала до суду на лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Третьякова вимагала від Ляшка 1 млн грн моральної компенсації за образи. У відповідь політик пригрозив "слузі народу" зустрічним позовом і позбавленням депутатського мандата.

Джерело Україна 24 Теги