Теракт у Луцьку: ексголова СБУ пояснив, чому постановка виключена

Навіть якби теоретично це була постановка, це дуже загрозлива річ

Теракт у Луцьку: ексголова СБУ пояснив, чому постановка виключена

Ексголова СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що не вірить у те, що теракт у Луцьку міг бути постановкою.

«Наразі більше я вірю в те, що ніякої постановки не було. Все ж таки це дуже загрозливі речі для постановки. Крім того, кожна постановка залишає сліди. Одна людина це не поставить. Навіть якби теоретично це була постановка, це дуже загрозлива річ. Уявляєте політичні наслідки, якщо б навіть наш супротивник дізнався б про це, відслідкував би цю постановку і зміг би потім розповісти суспільству, що це була постановка. Я не хочу в це вірити», - заявив екссиловик.

Читайте також: "Це виняток з правил": ексголова СБУ про участь Зеленського у розв’язці в Луцьку

 

Популярні відео

Скоріше за все, на його думку, система виявилася не повністю готовою до таких речей.

«Не хочу коментувати деталі. Для професіонала там дуже багато огріхів. Але вся система в таких подібних випадках роботи потребує негайного втручання на рівні апарату РНБО, на рівні президента як верховного головнокомандувача - розібратися і відновити роботу системи національну, а не тільки покладати це на плечі поліції», - зазначив Смешко.

Читайте також: Забороняв дружині працювати та лікував тварин: що відомо про луцького терориста

Як відомо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус із пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош на засіданні суду заявив, що подібні інциденти із захопленням заручників в Україні повторюватимуться.

Джерело Україна 24 Теги