Теракт у Луцьку: у Авакова зізналися, як часто доповідали Зеленському про ситуацію

До пошуку інформації про Кривоша залучили велику кількість людей

Теракт у Луцьку: у Авакова зізналися, як часто доповідали Зеленському про ситуацію

Радник голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів щодо можливого спільника Максима Кривоша, який 21 липня захопив автобус із заручниками у Луцьку, й про те, як доповідали про ситуацію президенту Володимиру Зеленському.

«На рахунок того, що це спільник (затриманий у Харкові – ред.), я нічого не можу сказати, але те, що перевірялися повністю всі телефонні дзвінки, повністю всі контакти… і, в принципі, гарантії того, що у нього (Кривоша – ред.) спільників немає, гарантії того, що не було спільника в автобусі, гарантії того, що немає спільника в місті, адже він сказав, що в місті теж закладено – цього не було», - зазначив радник Авакова.

Читайте також: Кривош обдурив: що розповів у суді ймовірний спільник "луцького терориста"

Популярні відео

За його словами, до процесу пошуку повної інформації про Максима Кривоша було залучено надзвичайно велику кількість правоохоронців та інших працівників.

«Це і СБУ, і працівники Нацполіції, й переговорники, і психологи, й медики тощо. Тому що цей процес відбувався безперервно, на постійному контролі президента України, якому кожні 5 хвилин доповідали ті, хто мав це робити… На сьогодні у мене немає фактів, чи були спільники у терористичному акті в Луцьку 21 липня», - заявив Апостол.

Читайте також: Забороняв дружині працювати та лікував тварин: що відомо про луцького терориста

Як відомо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус із пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош на засіданні суду заявив, що подібні інциденти із захопленням заручників в Україні повторюватимуться.

Джерело Україна 24 Теги