Це історичне питання - "слуга народу" про плани щодо закону про зброю

Депутат Олександр Качура розповів, як у парламенті сприймають законопроєкт про обіг зброї

Це історичне питання - "слуга народу" про плани щодо закону про зброю

Рада може прийняти законопроєкт про обіг зброї в першому читанні у вересні, заявила депутатка Ірина Верещук. Подробиці про законопроєкт розповів депутат від "Слуги народу" Олександр Качура в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Україна — єдина країна в Європі, яка не має законодавчого врегулювання обігу зброї. Тому народні депутати з нашої фракції зареєстрували законопроєкт, але він викликав дуже багато дискусій всередині фракції. Немає однозначної думки. Є зауваження від колег з різних комітетів, оскільки це питання національного масштабу, історичне питання. Я думаю, що цей законопроєкт повернуть після першого читання на доопрацювання", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: "Це ще не кінець": луцький терорист зробив несподівану заяву

Качура розповів, про що йдеться у законопроєкті.

"У ньому багато неврегульованих питань саме на тему незаконного обігу зброї. В останній редакції цього закону, наскільки я знаю, врегулювали питання інвентаризації зброї. Але не всі питання до кінця врегульовані. У цілому законопроєкт позитивно сприймають, але деякі питання потрібно дошліфувати, термінологію, і деякі технічні питання доопрацювати, щоб законопроєкт працював", — сказав він.

Качура зазначив, що законопроєкт регулюватиме правила володіння вогнепальною зброєю, передусім, нарізною.

Раніше експерт пояснив, чим небезпечний луцький терорист, який захопив заручників в автобусі.

 
Джерело Україна 24 Теги