Ляшко жорстко розкритикував Третьякову за нову заяву

На думку лідера Радикальної партії, слова нардепа "принижують кожну українську родину"

Ляшко жорстко розкритикував Третьякову за нову заяву

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії, в ефірі телеканалу «Україна 24» жорстко розкритикував чергову ініціативу народної депутатки від "Слуги народу", голови Комітету з питань соцполітики Галини Третьякової щодо легалізації секс-індустрії. Раніше Третьякова заявила, що підтримує таку можливість.

"Третьякова – аморальна людина, заяви якої принижують кожну українську родину. Те, що вона назвала дітей з бідних сімей «неякісними», стосується і мене особисто. Я теж дитина з бідної сім’ї, моя мама-одиначка, ріс в дитдомі та інтернатах, всього в житті добився сам. І в моєму класі в Борзнянському інтернаті 36 дітей такі ж самі. Тобто, вона принизила кожного з нас. І замість того, щоб дати надію і підтримку таким мамочкам, які виховують дітей самі, вона їх добиває молотком по голові", – обурився Ляшко.

На думку політика, те, що колеги від фракції Галини Третьякової прикривають її після таких скандальних заяв, демонструє рівень моральності всієї партії «Слуга народу».

«Тепер їхній наступний крок – це легалізація проституції. Третьякова, мабуть, після депутатства очолюватиме профспілку проституток і готує для себе запасний аеродром», – заявив Ляшко.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше Ляшко заявляв, що 90% українських родин мають право подати судовий позов проти нардепа від "Слуги народу" Галини Третьякової, яка оскандалилася заявою про "дітей низької якості" в малозабезпечених сім'ях.

Джерело Україна 24 Теги